Pompa ciepła w Kwidzynie to jedna ze skuteczniejszych alternatyw dla ogrzewania elektrycznego, gazowego, olejowego lub pieca na paliwa stałe. Dzięki coraz szerszemu popularyzowaniu się tego rozwiązania, koszty zakupu stale się zmniejszają, a w efekcie inwestycja szybciej się zwraca. Ponadto kwota, którą właściciele płacą za eksploatację urządzenia, jest o wiele niższa w przypadku pomp ciepła (Kwidzyn), niż kiedy budynek ogrzewa jakiekolwiek inne nieekologiczne źródło. Z tego względu coraz więcej właścicieli polskich domów decyduje się na zakup właśnie tego urządzenia.

Kiedy powstały pompy ciepła (Kwidzyn)?

Jak się okazuje, pompy ciepła wcale nie są tak nowoczesnym wynalazkiem. Mimo że w ciągu ostatnich lat zdobywają ogromną popularność, a coraz więcej właścicieli budynków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej decyduje się na montaż tego typu instalacji, rozwiązanie wykorzystujące pompę ciepła powstało znacznie wcześniej. Choć pierwsze urządzenie tego typu skonstruowano ponad 60 lat później, już w 1852 roku William Thomson zauważył, że można wykorzystać w celach grzewczych wynalazek Jackoba Perkinsa - sprężarkowe urządzenie chłodnicze. Natomiast pierwszym projektem pompy ciepła może pochwalić się Aurel Stodola, słowacki inżynier, który uważany jest za pioniera termodynamiki. To on w 1928 roku jako pierwszy skonstruował pompę ciepła, która została wykorzystana do ogrzewania ratusza w Genewie. Jako dolne źródło wykorzystał wody jeziora genewskiego. Dzięki jego projektowi dziś możemy cieszyć się urządzeniami we własnych domach.

Pompy ciepła Kwidzyn

Rozglądasz się za firmą, która mogłaby zamontować dla Ciebie pompę ciepła w rozsądnej cenie? Zgłoś się do nas! Zespół, który stworzyliśmy, składa się z samych doświadczonych fachowców i serwisantów. To właśnie oni będą towarzyszyć Ci na każdym etapie - od zgłoszenia się do nas, poprzez wybór odpowiedniego urządzenia, wycenę usługi oraz zakupu, podpisanie umowy, montaż pompy ciepła, uruchomienie jej, aż do sytuacji, gdy będziesz potrzebować serwisu. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego przykładamy ogromną wagę do każdego detalu po to, aby wszyscy klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Ekologiczne rozwiązanie - pompa ciepła Kwidzyn

Nie zwlekaj dłużej z decyzją o zmianie dotychczasowego źródła ogrzewania na pompę ciepła (Kwidzyn). Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo i zapoznaj nas ze szczegółami dotyczącymi budynku, w którym chcesz dokonać montażu urządzenia. Przygotujemy dla Ciebie wycenę, wszystkie dokumenty oraz zamontujemy instalację, abyś mógł cieszyć się jednym z najbardziej ekologicznych i ekonomicznych źródeł ciepła.

pompa ciepła Mitsubishi