Jesteśmy doświadczoną i wykwalifikowaną firmą montującą pompy ciepła w Koszalinie oraz innych miastach Polski i Skandynawii. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz autoryzacje instalatorskie oferowanych przez nas produktów. Ukończyliśmy liczne kursy branżowe i nieustannie się doszkalamy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży OZE świetnie znamy rynek i potrafimy dobierać urządzenia do potrzeb klientów. Naszym zleceniodawcom oferujemy wyłącznie najlepsze pompy ciepła, cechujące się wysoką jakością i niezawodnością działania. W ofercie posiadamy zarówno sprzęty gruntowe, jak i pompy ciepła typu powietrze-woda. Urządzenia sprowadzamy wyłącznie od renomowanych, zaufanych producentów takich jak GREE, Samsung czy Panasonic.

Pompa ciepła Koszalin - dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Rozważasz założenie pompy ciepła? Koszalin to miasto gdzie mieszkasz i zastanawiasz się, czy warto? Zapewniamy, że tak! Instalując to urządzenie, nie musisz martwić się budową komina ani pomieszczenia na opał, dzięki czemu masz szansę sporo zaoszczędzić. Ponadto, montując pompę ciepła, dbasz o planetę. Ten rodzaj sprzętu jest przyjazny dla środowiska, gdyż zużywa tylko minimalną ilość energii elektrycznej i nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla. Dużą zaletą instalacji pomp ciepła jest również oszczędność czasu. Urządzenie to pracuje automatycznie. Jego użytkownik odpowiada wyłącznie za ustawienie regulatora i dostosowanie pracy instalacji do własnych wymagań. Ogromnym atutem montażu pomp ciepła w Koszalinie jest również oszczędność na ogrzewaniu. Koszt instalacji tego sprzętu powinien się zwrócić już po ok. 5-7 latach. Ponadto dobrze zamontowane pompy są bardzo trwałe - służą nawet przez 50 lat. Warto również dodać, że urządzenia te są uniwersalne - mogą pracować samodzielnie jako jedyne źródło ogrzewania, a także współpracować z obecną instalacją, np. kotłem na gaz, paliwo stałe lub olej. Istotna jest również informacja, że pompę ciepła (Koszalin) można podłączyć do kolektorów słonecznych i kominka z płaszczem wodnym.

Montaż pomp ciepła w Koszalinie - skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła w Koszalinie, jednak aktualnie nie posiadasz wystarczającego budżetu, pamiętaj, że istnieje szansa uzyskania dofinansowania do inwestycji oraz niskoprocentowego kredytu. Zastanawiasz się jak montowana jest pompa ciepła (Koszalin)? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy Twoje wątpliwości i udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty montażu pomp ciepła w Koszalinie. Zapraszamy!

pompa ciepła Gree Panasonic