Szukasz doświadczonej firmy zajmującej się montażem pomp ciepła w Malborku? Świetnie trafiłeś! Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą!

Pompy ciepła w Malborku - dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę?

Szukasz doświadczonego, wykwalifikowanego zespołu fachowców, specjalizującego się w instalacji pomp ciepła w Malborku? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta! Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się montażem pomp ciepła w Malborku od lat. Posiadamy najważniejsze licencje i autoryzacje instalatorskie oferowanych przez nas urządzeń. Udało nam się ukończyć wiele kursów i zdobyć niezbędne umiejętności. Jednak nie osiadamy na laurach! Nieustannie się doszkalamy i poszerzamy swoją wiedzę. W branży OZE mamy duże doświadczenie, dlatego doskonale znamy rynek i potrafimy wybrać dla naszych klientów najlepsze, niezawodne sprzęty. W ofercie posiadamy pompy ciepła gruntowe i urządzenia typu powietrze-woda, pochodzące od renomowanych producentów, takich jak m.in. Samsung, GREE i Panasonic. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pompa ciepła w Malborku - dlaczego warto zainwestować w to urządzenie?

Rozważasz instalację pompy ciepła w swoim domu lub firmie, jednak nie jesteś przekonany, czy to dobra inwestycja? Zapewniamy Cię, że nie będziesz żałował! Montaż pompy ciepła gwarantuje wiele korzyści. Przede wszystkim zapewnia oszczędności czasu i pieniędzy. Dzięki temu urządzeniu nie musisz inwestować w budowę komina ani specjalnego pomieszczenia na opał. Ponadto zakładając pompę ciepła, nie przyczyniasz się do degradacji planety. Sprzęt ten nie generuje do atmosfery dwutlenku węgla i zużywa tylko niewielką ilość prądu. Dodatkową zaletą pomp ciepła jest ich trwałość - odpowiednio zamontowane mogą służyć nawet 50 lat. Warto również zaznaczyć, iż urządzenia te są uniwersalne, tzn. pracują zarówno jako samodzielne ogrzewanie, a także współpracują z dotychczasową instalacją. Ponadto pompę ciepła bez obaw można podłączyć do kominka z płaszczem wodnym i kolektorów słonecznych.

Jeśli chciałbyś zainstalować pompę ciepła w Malborku, jednak nie dysponujesz wystarczającym budżetem, możesz ubiegać się o dofinansowanie lub niskoprocentowy kredyt. Jeśli pragniesz uzyskać dodatkowe informacje na temat dotacji lub montażu pomp ciepła w Malborku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w sobotę od 8 do 14. Zapraszamy!

pompa ciepła Gree Panasonic